Wczytuję dane...
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 1-3 dni
EAN: PS102
Wysyłka od: 9.90 PLN

Sprawdź jeszcze to:

  Sorter Kształty na Tablicę Manipulacyjną

  Nauka sortowania przedmiotów ze względu na kształt czy kolor to bardzo ważny krok rozwojowy w życiu dziecka. Wspomóż zdobycie tej nowej umiejętności, wybierając do swojej tablicy manipulacyjnej kolorowy sorter z kształtami.

  Sorter uczy dzieci układania elementów we właściwej kolejności. W ten sposób pomaga rozwijać wyobraźnię i kreatywność oraz wspiera rozwój koordynacji ręka-oko, a także motorykę małą. Dobrze sprawdza się zarówno we wspólnej zabawie rodziców z maluszkami, jak i w samodzielnym układaniu przez starsze dzieci.

  W połączeniu z klepsydrą sortery będą wspaniałą zabawą w układanie na czas. To także doskonała nauka kolorów i kształtów – pomagają dzieciom w odróżnianiu barw oraz w sprawdzeniu, czy każdy kształt można ułożyć w dowolny sposób.

   


  Instrukcja montażu krok po kroku

  1. Ułóż kształty w dowolnej kolejności na podstawie sortera. Zwróć uwagę na otwory w przy górnej krawędzi, które wyznaczają gdzie powinien znajdować się środek każdej z figur (możesz założyć ramki na figury, aby upewnić się, że odstępy są wystarczające z każdej strony).
  2. Przyklej figury rozprowadzając kroplę kleju na tylnej ściance kształtu (jeśli klej wypłynie po dociśnięciu usuń go zanim zaschnie, aby nie utrudniał nakładania ramek na kształty).
  3. Pozostaw klej do wyschnięcia (około 30 minut).
  4. Przewiąż sznurki przez otwory w ramkach i w podstawie sortera (tak aby supełki znajdowały się na wierzchu podstawy sortera).
  5. Połóż sorter na tablicy w wybranym wcześniej miejscu i podłóż podkładki pod dwa dolne otwory na wkręty. Dzięki podkładkom ramki nie będą spadały z tablicy, gdy będzie ona eksploatowana w pozycji pionowej.
  6. Przywierć sorter do tablicy przy użyciu wkrętarki i wkrętów. 


  Film instruktażowy montażu

  Klejenie elementów

  Wkręcanie elementów

  Parametry produktu

  • Czas montażu: 

   15 min

  • Trudność montażu: 

   Trudny

  • Wymiary: 

   25 x 6,5 cm

  Elementy Montażowe w zestawie z Produktem

  • Podkładka Średnia: 

   2

  • Wkręt 3x12: 

   4

  Akcesoria przydatne do montażu

  • Bit PZ1: 

   Potrzebny. Dostępny w naszym sklepie.

  • Klej Introligatorski: 

   Potrzeby. Dostępny w naszym sklepie.

  • Wkrętarka: 

   Potrzebna

  Polecamy
  Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...