Wczytuję dane...
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 1-3 dni
EAN: 0000000213
Wysyłka od: 9.90 PLN

Dzwonek Rowerowy do Tablicy Manipulacyjnej - DRYŃ DRYŃ

Dzieciństwo to czas, w którym najszybciej rozwijają się zmysły. Jeśli chcesz ułatwić dziecku poznawanie świata, zwróć uwagę na zabawki sensoryczne. Od lat są propozycją szczególnie polecaną przez pedagogów i psychologów.


Sprawdź element do tablicy manipulacyjnej w postaci dzwonka rowerowego, który spodoba się każdemu dziecku wrażliwemu na dźwięki! To rozwiązanie będzie mieć wpływ m.in. na szybszą naukę związków przyczynowo-skutkowych, opanowanie chwytu szczypcowego (chwytanie małych przedmiotów opuszkami zgiętego kciuka oraz palca wskazującego), koordynację wzrokowo-ruchową oraz motorykę małą (czyli rozwój ruchu dłoni oraz palców).

 


Instrukcja montażu krok po kroku

 1. Nawierć uchwyt dzwonka na przeciwko miejsca, gdzie znajduje się główka śruby. (Albo tak: Spójrz na uchwyt dzwonka jak na tarczę zegara. Główka śruby jest na pozycji 4:30. Nawierć w miejscu gdzie byłaby 7:30 ;)
 2. Odkręć śrubę.
 3. Rozszerz uchwyt tak, aby móc dostać się wkrętarką do środka uchwytu. Przywierć dzwonek wkrętem. 
 4. Wkręć śrubę przy pomocy wkrętarki lub śrubokrętu.* Ważne jest, aby dzwonek był przykręcony pod kątem. Nie powinien on dotykać podłoża, gdyż straci wtedy możliwość dzwonienia. Dzyndzel do dzwonienia możesz obracać tak, aby było Ci wygodnie wkręcać, a Twojemu dziecku dzwonić. 

Film instruktażowy montażu

Parametry produktu

 • Czas montażu: 

  5 min

 • Trudność montażu: 

  trudny

 • Wymiary: 

  3,5 cm

Elementy Montażowe w zestawie z Produktem

 • Wkręt 3x16: 

  1

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...