Dbamy o wyobraźnie małych i dużych dzieci.
Poradnik jak zrobić Tablicę Manipulacyjną DIY - 6 kroków

Krok IV: Rozplanuj Elementy na Tablicy

KROKIV_0

Krok IV: Rozplanuj Elementy na Tablicy

Przed nami kolejny krok. Czas rozplanować elementy.

Bazując na wiedzy z poprzednich wiadomości i własnych obserwacjach masz już pewnie w głowie zarys Twojej idealnej tablicy, a możliwe, że nawet masz już wybrane elementy. Kolejne pytanie, na które poszukamy dziś odpowiedzi to: czy to wszystko się zmieści?

Sprawdź rozmiar elementu w sklepie

Wielkość poszczególnych elementów znajdziesz w opisie każdego z nich w zakładce „DANE TECHNICZNE”.

Przy okazji z tej zakładki dowiesz się: ile może potrwać montaż, jakie wkręty, uchwyty itp. otrzymasz w zestawie oraz jakie akcesoria będą potrzebne przy montażu.

Zobacz jak element wygląda na Tablicy

Zainspiruj się naszymi projektami DIY

Jeśli poprzednie kroki nie będą wystarczającą wskazówką możesz posiłkować się również projektami z zakładki „ZESTAWY DIY”.

Znajdziesz w niej projekt tablic DIY, czyli tablice naszego autorstwa. Możesz kupić je takie jak na zdjęciu, ale możesz również zainspirować się układem, pozmieniać kolory wg swoich preferencji, zamienić niektóre elementy i mieć pewność, że wszystko się pomieści.

Zestawy stworzyliśmy właśnie po to, aby pokazać jak komponują się elementy ze sobą i jakiej przestrzeni potrzebują. Ale jest to również proste rozwiązanie, które pozwala jednym kliknięciem mieć wszystko, co potrzebne do skręcania tablicy. Zestaw zawiera podstawę, elementy oraz akcesoria do montażu: bity, kleje, wiertła itp.

Zainspiruj się Tablicami innych rodziców

Na stronie mamy specjalną zakładkę, w której zbieramy owoce pracy naszych klientów. To doskonałe miejsce, gdzie możesz zobaczyć jeszcze więcej inspirujących projektów stworzonych rękoma innych rodziców.


Odwiedź Wytwórnię Pomysłów

Jeśli jesteś z Warszawy lub okolic – zajrzyj do nas! Przy metrze Ratusz-Arsenał mieści się nasz warsztat i sklep stacjonarny. Na miejscu możesz: obejrzeć przykładowe tablice, dotknąć poszczególne elementy, rozplanować je na wybranej wielkości płyty, a nawet skręcić tablicę z naszą pomocą.

UWAGA! Dzieci mile widziane. Możesz u nas sprawdzić, czy Twoje dziecko jest gotowe na tablicę i co je najbardziej zainteresuje 🙂


Wyślij do nas listę wybranych elementów

Jeżeli chcesz mieć 100% pewności, że Tablica wyjdzie idealnie, nie zabraknie miejsca nawet na najmniejszy drobiazg – wyślij do nas listę elementów, a my rozłożymy je na tablicy. Dostaniesz od nas zdjęcie, jak wybrane przez Ciebie elementy mają się na tablicy. Decyzja będzie po Twojej stronie czy coś dodać lub odjąć.

To już wszystkie sposoby, które mogą być pomocne w rozplanowaniu Twojej tablicy. Mamy nadzieję, że dzięki nim Twój projekt już niedługo przejdzie do kolejnej fazy – realizacji.

Pozdrawiamy!
Magdalena i Krzysztof z Wytwórni Pomysłów

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

3
0