Dbamy o wyobraźnie małych i dużych dzieci.
Poradnik jak zrobić Tablicę Manipulacyjną DIY - 6 kroków

Krok V: Oswój się z wkrętarką

KROKV_0

Krok V: Oswój się z wkrętarką

Przed nami kolejny krok. Rodacy do pracy, wkrętarki w do ręki i czas na zabawę. Poniżej Magdalena w formie WIDEO przedstawi Wam prostą instrukcję obsługi wkrętarki.

Wkrętarka w 6 minut – film

Żadne z nas nie urodziło się z wkrętarką jako naturalnym przedłużeniem ręki i początki wymagały skupienia oraz pozwolenia sobie na błędy. Rzadko się zdarza, że coś, co robimy po raz pierwszy, od razu jest idealne.

W filmie poniżej zawarte są podstawowe informacje dotyczące wkrętarki oraz bitów i wierteł, których będziesz potrzebować podczas montażu poszczególnych elementów. W zakładce „DANE TECHNICZNE” w opisie elementów jest informacja o tym, którego bitu/wiertła potrzebujesz przy montażu.

Filmy z instrukcją montażu

Każdy element w naszym sklepie ma w opisie film z instrukcją montażu. Film jest na końcu opisu każdego produktu.

Z informacji od naszych klientów wiemy, że są one bardzo pomocne przy montażu różnych elementów. Nie wszystkie są tak intuicyjne, że wystarczy przywiercić dwa wkręty i gotowe.

Sami mieliśmy problem kiedy robiliśmy pierwszą tablicę dla naszych chrześniaków. Bezpieczeństwo jest w Wytwórni naszym priorytetem, więc każda rzeczy musi trzymać się na mur beton.

Dlatego nagraliśmy filmy, aby dzielić się naszym sposobem i doświadczeniem.

Pamiętaj, że jeśli masz problem z montażem któregoś z elementów – jesteśmy tu, aby Ci pomóc, doradzić. Śmiało napisz do nas i razem poszukamy rozwiązania:)

Uff… dużo pracy już za nami. Jesteśmy na ostatniej prostej. Kolejny krok (ostatni) to Zarezerwuj 2 godziny i skręć Tablicę.

Pozdrawiamy!
Magdalena i Krzysztof z Wytwórni Pomysłów

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

3
0