Dbamy o wyobraźnie małych i dużych dzieci.
Poradnik jak zrobić Tablicę Manipulacyjną DIY - 6 kroków

Krok VI: Zarezerwuj 2h i skręć Tablicę

elementy na tablice - rozmieszczanie

Krok VI: Zarezerwuj 2h i skręć Tablicę

To już ostatni krok. Przy poprzednich otrzymałaś/eś od nas konkretne wskazówki potrzebne do stworzenia Twojej tablicy manipulacyjnej, dostosowanej do potrzeb Twojego dziecka i warunków, jakie posiadasz. Teraz czas na Twój ruch.

To jest czas na przypomnienie sobie listy życzeń, która być może została przez Ciebie utworzona i zapisana przy okazji Kroku III – wyboru elementów. Prześledź ją na spokojnie jeszcze raz, sprawdź stan domowej skrzynki na narzędzia – czy posiadasz akcesoria niezbędne do montażu. 

Kiedy będziesz mieć pewność, że masz w koszyku wszystko, czego potrzebujesz – złóż zamówienie. Nasz magazynowy skrzat Miły Jaś już przebiera nóżkami, żeby je dla Ciebie przygotować.

Czekając na kuriera zaplanuj i zarezerwuj sobie 2h na montaż np. w najbliższy weekend. 

Ah, i jeszcze jedno! Skorzystaj z rabatu, który dla Ciebie przygotowaliśmy.

Za zapis do naszego newslettera otrzymasz 5% zniżki na pierwsze zamówienie. Wykorzystaj poniższy formularz i do dzieła!

Garść informacji o wysyłce

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1-2 dni roboczych, w okresach większego ruchu może się to wydłużyć do 3-4 dni (np. okres przedświąteczny)

Przesyłki nadajemy kurierem DPD lub Paczkomatem.

Wszystkie sklejki większe niż 30×30 cm i 40×30 cm trafiają do kuriera – ich gabaryt nie mieści się do Paczkomatu.

Niespodzianka od Miłego Jasia

Wszystkie e-maile, które otrzymasz po złożeniu zamówienia, wyśle do Ciebie Miły Jaś – nasz skrzat magazynowy. Jeśli Twoje zamówienie przekroczy kwotę 200 zł wypatruj wiadomości o niespodziance!

Więcej szczegółów przeczytasz w e-mailu od Miłego Jaśka, ale zdradzimy Ci tylko, że taki legalny i przyjemny „dopalacz” nie jednemu rodzicowi uratował życie!


To już wszystkie porady i informacje, które dla Ciebie przygotowaliśmy.

Dziękujemy Ci za wybranie się z nami w tą 6-stopniową podróż w kierunku rozwoju Twojego maluszka. Mamy nadzieję, że skorzystałaś/eś z tego mini kursu – jak stworzyć tablicę manipulacyjną.

Będzie nam bardzo miło, jeśli przekażesz LINK do tego kursu swoim znajomym/rodzinie, którzy podobnie jak Ty chcą wspierać rozwój swoich dzieci przy pomocy tablicy manipulacyjnej.

Pozdrawiamy!
Magdalena i Krzysztof z Wytwórni Pomysłów

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

3
0