Tablice Klientów

Pani Paulina: “Zamówiłam tablicę z innej firmy ale za tę samą cenę dostałam malutką płytę z niewielką ilością części.”

Pani Paulina: “Zamówiłam tablicę z innej firmy ale za tę samą cenę dostałam malutką płytę z niewielką ilością części.”

Cześć Jasiu!

Wasza Tablica zrobiła furorę! Była prezentem na chrzciny z roczkiem i okazała się najlepszym  jaki dostał maluch. Pomysł pojawił się trochę zawodowo bo jako fizjoterapeuta chciałam coś co pomogłoby w rozwoju małego człowieka. Zamówiłam tablicę z innej firmy ale za tę samą cenę dostałam malutką płytę z niewielką ilością części. 
Znalezienie Waszej strony było jak gwiazdka z nieba, a szybka dostawa uratowała nam skórę bo robiliśmy tablicę na 2 dni przed chrzcinami. 
Mieliśmy sporo zabawy z montowaniem elementów, pomalowaliśmy też płytę farbą kredową żeby mała mogła po niej malować. Wszystkie filmiki były bardzo jasne i pomocne.
To czego mi brakowało to klej (dobrze że mam sklep całodobowy bo pędziłam po niego o 23). Dokupiliśmy parę elementów ogólnodostępnych w sklepie budowlanym i zawieszki z kołkami żeby zestaw był gotowy do zawieszenia na ścianie przez rodziców. Dodatkowo zrobiliśmy coś ala woreczki sensoryczne, każdy wypełniony innym środkiem i o innym materiale (ryż, folia, sucha ciecierzyca i chyba fasola), montowane na rzepy.  
W załączniku przesyłam Wam pare fotek bo wyszła cudnie.

Dzięki Wam mieliśmy doskonałą tablicę taką jak nam odpowiada za cenę 3 razy mniejszą co dla mnie było bardzo ważnym elementem.

Na ostatnim zdjęciu wysyłam porównanie tablicy którą zamówiłam jako pierwszą (cena 350zł).

PS maluch najlepiej się bawi rurą z piłką. Trzymajcie tak dalej bo mamy jeszcze parę dzieci w rodzinie!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

0
0