Wczytuję dane...

Gotowe zestawy DIY - Tablica Manipulacyjna


Czym jest zestaw DIY?


Zestaw tablica manipulacyjna DIY to złoty środek pomiędzy kupnem gotowej tablicy a projektowaniem od zera swojej.

Zestaw zawiera płytę ze sklejki oraz komplet akcesoriów, które wypełnią przestrzeń tablicy. Elementy skomponowane w zestawie DIY są starannie dobrane nie tylko estetycznie, ale przede wszystkim wspierają rozwój Twojego dziecka na wielu płaszczyznach:

  • Zaczynając od poznawania nowych kolorów, kształtów, faktur,
  • przez ćwiczenie motoryki małej,
  • aż po rozwój myślenia przyczynowo-skutkowego i budowania poczucia sprawczości i pewności siebie u Twojego dziecka.


Do tego w komplecie otrzymasz wszystkie potrzebne do montażu wkręty, podkładki, haczyki. 
Dołączamy również klej, bity do wkrętarki oraz wiertła. Jedyne co zostaje po Twojej stronie to wkrętarka, dwie godziny wolnego czasu i gotowe! 

Satysfakcja gwarantowana!


Dla kogo są zestawy DIY?


Zestaw DIY jest dla wszystkich zapracowanych i zabieganych rodziców. Majsterkowiczów i Majsterek. Dla tych, którzy nie lubią projektować i dobierać kolorów, ale dobrze czują się z wkrętarką w ręce. Już czas zrealizować odkładany projekt! Zarezerwuj sobie 2-3 godziny na skręcanie zestawu DIY i stwórz swojemu dziecku przestrzeń do samodzielnego odkrywania nowej przestrzeni!


Dlaczego warto wybrać zestaw DIY?

Kupując zestaw DIY otrzymujesz kompletny produkt w jednym miejscu. Nie potrzebujesz już robić wycieczki do sklepu budowlanego czy pasmanterii.

Wszystko czego potrzebujesz do stworzenia swojemu dziecku pola do rozwoju w jednym pudełku :) Pomyśl tylko ile czasu zaoszczędzisz? Nie wspominając o kosztach przesyłek!

Decydując się na zestaw DIY możesz rozwinąć swoje zdolności majsterkowicza/majsterki i kreatywnie spędzić czas, a jeśli obawiasz się, że może Cię to przerosnąć, zajrzyj do filmów z instrukcją montażu, które dla Ciebie przygotowaliśmy.

To NAPRAWDĘ nie jest trudne!

A satysfakcja, która towarzyszy tworzeniu tablicy własnymi rękoma jest nieoceniona! No i najważniejsze, tworząc tablicę manipulacyjną inwestujesz w rozwój Twojego dziecka. Czy jest coś lepszego, co możesz zrobić dla Twojego maluszka?

Sortuj według:
Wyświetl po produktów