Wczytuję dane...
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 1-3 dni
Wysyłka od: 9.90 PLN

Zestaw Liczydło do Tablicy Manipulacyjnej – 2 rozmiary

Niewielkie liczydło, ale za to wielka frajda dla malucha! Jest to ciekawy element na tablicę manipulacyjną, który wspomoże rozwój umiejętności manualnych u dziecka, a także będzie doskonałym wstępem do nauki liczenia. Jest to doskonały pretekst do poznania liczb 1-5  lub 1-10 i podstawowych działań matematycznych.


Dzięki zabawie w przesuwanie i obracanie kulkami element ten świetnie wspiera rozwój takich umiejętności jak chwyt szczypcowy, motoryka mała czy koordynacja ręka-oko. Liczydło składa się z metalowego gwintu oraz drewnianych koralików – zaprojektowane zostało tak, że prawidłowo zamontowane jest w 100% bezpieczne dla malucha.Sposób mocowania gwintu pozwala na swobodne obracanie liczydła, podczas którego element ten wydaje interesujące dźwięki. Pozwala to na kreatywne zabawy, dzięki którym stymulowany jest także zmysł słuchu u dziecka.Instrukcja montażu krok po kroku

 1. Przyłóż liczydło do tablicy i nawierć otwory w płycie - na tym samym poziomie i w odległości 1,5 -2cm od końców liczydła.
 2. Wkręć haczyki w otwory. Możesz pomóc sobie kombinerkami. Upewnij się, że są stabilne.
 3. Przełóż liczydło przez haczyki.
 4. Wyciśnij odrobinę kleju Kropelka w środek nakrętki i zakręć ją na pręcie. To samo zrób z drugą nakrętką.* Klej Kropelka dostępny jest w Wytwórni.

Film instruktażowy montażu

5 korali


10 korali


Parametry produktu

 • Czas montażu: 

  10 minut

 • Trudność montażu: 

  Średnia

 • Wymiary: 

  20 lub 25 cm

Elementy Montażowe w zestawie z Produktem

 • Haczyk oczkowy: 

  2

Akcesoria przydatne do montażu

 • Klej Kropelka w Żelu: 

  Potrzebny. Dostępny w naszym sklepie

 • Wiertło 2,0 mm: 

  Potrzebny. Dostępny w naszym sklepie

 • Wkrętarka: 

  Potrzebna

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...