Wczytuję dane...

Duże drzwi do tablicy manipulacyjnej 16x12cm

Ciekawi Cię, co można zrobić z drzwiami? Możliwości jest wiele – można je otworzyć, zamknąć, przekręcić kluczyk w zamku czy odsunąć zasuwkę. Dla dorosłej osoby to oczywista sprawa, ale dla dziecka może stać się to ciekawą zabawą i doskonałym sposobem nauki! Drzwi doskonale wspierają rozwój motoryki małej oraz koordynację wzrokowo-ruchową malucha.


Co więcej, drzwi na tablicę manipulacyjną to zaproszenie do wielu wspaniałych form zabawy. Mogą stać się drzwiami do garażu, w których razem zaparkujecie ulubiony samochód. A gdy przykleisz pod nimi folię kredową, możecie wspólnie zgadywać namalowane rysunki i ścierać je, kiedy tylko zechcecie. Dzięki kreatywnym zabawom z wykorzystaniem drzwi Twoje dziecko wzbogaci swój słownik o nowe słowa i wyrażenia.

W naszym asortymencie znajdziesz wiele kolorów drzwi, dzięki którym będzie to także wspaniała nauka barw. Do malowania drzwiczek używamy farb z Certyfikatem zgodności z normą PN-EN 71-3 Bezpieczeństwa Zabawek.

 

 


Instrukcja montażu krok po kroku

 1. Przyłóż zawias do pierwszej części drzwiczek i nawierć otwory. 
 2. Oczyść pole pracy z wiórków i wkrętami przymocuj zawias do drzwiczek.
 3. Powtórz te same czynności z drugim zawiasem na tej części drzwiczek. Następnie zamocuj dwa zawiasy na drugiej części.
 4. Przyłóż drzwiczki w planowanym miejscu i nawierć podstawę tablicy w otworach zawiasów. (Przytrzymuj mocno drzwiczki, żeby nie poruszały się podczas nawiercania).
 5. Oczyść pole pracy z wiórków i przywierć drzwiczki do podstawy tablicy pozostałymi wkrętami.


* Do drzwi dostaniesz od nas samoprzylepną folię kredową dopasowaną do wielkości drzwiczek. Wystarczy przykleić ją pod skrzydłami drzwi:)

Film instruktażowy montażu

Parametry produktu

 • Czas montażu: 

  15 min

 • Trudność montażu: 

  trudny

 • Wymiary: 

  16 x 12 cm

Elementy Montażowe w zestawie z Produktem

 • Wkręt 2x10: 

  16

 • Zawias 20x20: 

  4

Akcesoria przydatne do montażu

 • Bit PZ1: 

  Potrzebny. Dostępny w naszym sklepie.

 • Wiertło 2,0 mm: 

  Potrzebne. Dostępne w naszym sklepie.

 • Wkrętarka: 

  Potrzebna

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...