Wczytuję dane...
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 1-3 dni
Wysyłka od: 9.90 PLN

Klamra na taśmie do Tablicy Manipulacyjnej - 15 KOLORÓWJednym z częstych elementów, jakie może dziecko spotkać na swojej drodze, jest klamra zatrzaskowa. Znajdzie ją m.in. na plecakach czy torbach, dlatego ważne jest, aby nauczyło się prawidłowo i bezpiecznie z niej korzystać, aby chociażby samodzielnie pakować tornister. Dlatego jest to doskonały element, który możesz zamontować na tablicy manipulacyjnej Twojego dziecka.


Klamra zatrzaskowa pomaga ćwiczyć chwyt szczypcowy, wspiera motorykę małą u malucha oraz uczy prawidłowej koordynacji ręka-oko. Odpinanie i zapinanie daje dodatkowe wrażenia dźwiękowe oraz uczą związków przyczynowo-skutkowych. Jest to też świetny element pobudzający zmysł dotyku - inna faktura klamry i paska, miękkość czy kształt to duże pole do pracy dla dotyku małego dziecka!

 


Dostępny model zawiera zatrzaski o mniejszej sile, dzięki czemu może go otworzyć nawet małe dziecko.  W naszym asortymencie znajdziesz 15 kolorów pasków do klamer zatrzaskowych - możesz wybrać taki, który w połączeniu z innymi elementami rozszerzy gamę znanych przez Twojego maluszka barw.


Instrukcja montażu krok po kroku

 1. Podziel taśmę na dwie części - dostosuj długość pasków do swoich potrzeb. Przewlecz taśmę przez otwory w klamrze.
 2. Przypal delikatnie końce taśmy, żeby się nie pruły.
 3. Przyłóż podkładkę i wkręt po jednej stronie klamry i naciągając mocno taśmę zamocuj. Używaj przy tym niskiej mocy wkrętarki. Podkładka ma zabezpieczyć przed wyrabianiem się materiału.
 4. Powtórz czynność z drugą stroną klamry, zostawiając lekki luz, aby dziecko mogło swobodnie dopiąć klamerkę.* Bardzo ważne, aby wszystkie elementy z kategorii "pasmanteria" wkręcać powoli. Inaczej materiał wkręci się, pozaciąga, będzie wyglądał nieestetycznie.
* Gdyby materiał się wkręcił odkręć delikatnie wkręt, naciągnij materiał raz jeszcze i przykręć ponownie.


Film instruktażowy montażu
Parametry produktu

 • Czas montażu: 

  7 min

 • Trudność montażu: 

  łatwy

 • Wymiary: 

  50 cm

Elementy Montażowe w zestawie z Produktem

 • Podkładka Mała: 

  2

 • Wkręt 3x12: 

  2

Akcesoria przydatne do montażu

 • Bit PZ1: 

  Potrzebny. Dostępny w naszym sklepie

 • Wkrętarka: 

  Potrzebna.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...