Wczytuję dane...
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 1-3 dni
Wysyłka od: 9.90 PLN

Dzwonek rowerowy z buźką do Tablicy Manipulacyjnej

Jeżeli chcesz stworzyć fascynującą tablicę manipulacyjną dla Twojego dziecka, nie może na niej zabraknąć kolorowego dzwonka rowerowego! Dzwonek z buźką skutecznie przykuje uwagę maluszka na dłużej oraz pozwoli mu na eksplorację przedmiotów z otaczającego świata.


Metalowy dzwonek rowerowy poprzez wydawanie z siebie dźwięków stymuluje rozwój słuchu u maluszka, a pierwsze próby samodzielnego dzwonienia wspierają koordynację ręka-oko oraz chwyt szczypcowy. Zabawa dzwonkiem wpływa również na zmysł dotyku - dziecko może poznać nowe kształty i faktury, sprawdzić czy metal jest ciepły czy zimny. Poszukajcie razem elementów na tablicy o podobnych cechach.

 

Element dostępny jest w 5 różnych barwach, możesz więc dopasować go do innych elementów na tablicy. Dzieci chętnie bawią się dzwonkiem rowerowym nie tylko ze względu na wydawane dźwięki – jest zaprojektowany tak, że przypomina buzię z czapką z daszkiem, dzięki czemu jest szczególnie atrakcyjny!


Instrukcja montażu krok po kroku

 1. Nawierć uchwyt dzwonka na przeciwko miejsca, gdzie znajduje się główka śruby. (Albo tak: Spójrz na uchwyt dzwonka jak na tarczę zegara. Główka śruby jest na pozycji 4:30. Nawierć w miejscu gdzie byłaby 7:30 ;)
 2. Odkręć srebrną śrubę.
 3. Rozszerz uchwyt tak, aby móc dostać się wkrętarką do środka uchwytu. Przywierć dzwonek wkrętem. 
 4. Wkręć śrubę przy pomocy wkrętarki lub śrubokrętu.*  Ważne jest, aby dzwonek był przykręcony pod kątem. Nie powinien on dotykać podłoża, gdyż straci wtedy możliwość dzwonienia. Dzyndzel do dzwonienia oraz czapkę możesz obracać tak, aby było Ci wygodnie wkręcać, a Twojemu dziecku dzwonić. 


Film instruktażowy montażu -> Wstaw odpowiedni

Parametry produktu

 • Czas montażu: 

  5 minut

 • Trudność montażu: 

  Średnia

Elementy Montażowe w zestawie z Produktem

 • Wkręt 3x16: 

  1

Akcesoria przydatne do montażu

 • Bit PZ1: 

  Potrzebny. Dostępny w naszym sklepie.

 • Wiertło 2,0 mm: 

  Potrzebne. Dostępne w naszym sklepie.

 • Wkrętarka: 

  Potrzebna

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...