Wczytuję dane...

Elementy do tablicy manipulacyjnej - 7 kolorów - zestaw 1

Zestaw elementów do tablicy manipulacyjnej zawiera akcesoria z różnych kategorii: pasmanteria, zamknięcia, elementy wydające dźwięk. Łączy je to, że wszystkie wspierają rozwój Twojego dziecka - każdy na swój sposób. 

Rzep, suwak czy zasuwka wspomagają prawidłowy chwyt szczypcowy (palec wskazujacy i kciuk). Elementy takie jak spinner, kółko czy korbka pokazują dziecku, że to jego działanie wprawia przedmiot w ruch - przy czym buduje jego poczucie sprawczości. Dzwonek pobudza zmysł słuchu i potrafi zainteresować na długo. Skobel w połączeniu z kłódką jest świetnym wyzwaniem na ćwiczenie precyzji. 


Dodatkowo wszystkie elementy są świetne do pracy ze zmysłem dotyku - zapoznania się z różnymi fakturami, miękkością, gładkością czy przeciwnie z chłodnym i twardym w dotyku metalem. Elementy wpierają również nabywanie codziennych praktycznych umiejętności, które będą pomocne np. podczas samodzielnego ubierania się. 

Przykładowe rozmieszczenie elementów z zestawu na sklejce o wymiarach 30x30cm.
Instrukcja montażu

Każdy z elementów wymagających instrukcji posiada ją w formie słownej i w postaci filmu instruktażowego w opisie danego elementu. Poniżej podlinkowana lista elementów wchodzących w skład zestawu. 

 1. Kółko rolka
 2. Dzwonek hotelowy
 3. Haczyk 80 mm
 4. Srebrny skobel
 5. Rzep (w odpowiednim kolorze)
 6. Spinner (w odpowiednim kolorze)
 7. Klamra (w odpowiednim kolorze)
 8. Suwak (w odpowiednim kolorze)
 9. Zapięcie Kasetowe (srebrne)
 10. Kłódka (w odpowiednim kolorze)
 11. Zasuwka 30 mm (złota)
 12. Korbka * Do każdego elementu otrzymasz wszystkie niezbędne wkręty i podkładki. Do zabezpieczenia dzwonka hotelowego przyda Ci się jeszcze klej Kropelka. Jeśli nie posiadasz w domu końcówki do wkrętarki - bit PZ1 i wiertła o średnicy 1,4mm - znajdziesz je w naszym sklepie. Będą potrzebne przy montażu.

Akcesoria przydatne do montażu

 • Bit PZ1: 

  Potrzebny. Dostępny w naszym sklepie.

 • Klej Kropelka w Żelu: 

  Potrzebny. Dostępny w naszym sklepie.

 • Wiertło 1,4 mm: 

  Potrzebne. Dostępne w naszym sklepie.

 • Wkrętarka: 

  Potrzebna

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...