Wczytuję dane...
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 1-3 dni
Wysyłka od: 9.90 PLN

Guziki na koszulce do Tablicy Manipulacyjnej

Dzieci bardzo szybko chcą ubierać się same i aby móc to robić, potrzebują się najpierw tego nauczyć – a to nie lada sztuka! Pomóż dziecku w nabyciu nowych umiejętności, dzięki którym szybciej się usamodzielni, dodając do tablicy manipulacyjnej drewnianą koszulę z guzikami. 


Element doskonale ćwiczy skupienie u dziecka, a także wspiera jego umiejętności manualne. Dzięki drewnianym guziczkom, na które nawleka kolorowe gumki (dostępne w wersji niebieskiej i ciemnozielonej), maluszek uczy się chwytu szczypcowego, ćwiczy precyzyjne ruchy, a także stymuluje zmysł dotyku - miękki i rozciągliwy materiał gumki może być dla niego nowością, podobnie faktura drewnianej koszulki.

Drewniana koszula może być także powodem do ciekawych rozmów na temat ubrań, odpowiedniego dopasowywania stroju do pór roku i innych pokrewnych tematów, dzięki czemu dziecko lepiej poznaje otaczający je świat.


Instrukcja montażu krok po kroku

 1. Połóż koszulkę na tablicy tak, aby dziecko miało swobodę przy odpinaniu i zapinaniu guzików.
 2. Podłóż podkładki pod otwory w koszulce.
 3. Wkręć wkręty w otwory zostawiając odstęp między guzikami a podstawą - tak jak grubość podkładki. Dzięki temu gumki nie będą się ocierać o krawędź koszulki.* Możesz zapiąć guziki na koszulce tak, aby odpinać je w prawą lub lewą stronę. W tym celu zmień stronę odpinania gumki przed przywierceniem całości do tablicy. Możesz również obrócić gumki za jakiś czas ;)

Film instruktażowy montażu
Parametry produktu

 • Czas montażu: 

  5 minut

 • Trudność montażu: 

  Łatwa

 • Wymiary: 

  10 cm

Elementy Montażowe w zestawie z Produktem

 • Podkładka Mała: 

  4

 • Wkręt 3x12: 

  4

Akcesoria przydatne do montażu

 • Bit PZ1: 

  Potrzebny. Dostępny w naszym sklepie.

 • Wkrętarka: 

  Potrzebna

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...