Wczytuję dane...
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 1-3 dni
Wysyłka od: 9.90 PLN

Guziki na sukience do Tablicy Manipulacyjnej


Guziki na drewnianej sukience służą do nauki zapinania guziczków. Ułatw maluszkowi start w samodzielne ubieranie się wybierając sukienkę z guzikami jako jeden z elementów do tablicy manipulacyjnej. Umiejętność sprawnego zapinania guziczków na pewno będzie wspaniałym pierwszym krokiem ku temu!


Sukienka z guzikami pozwala ćwiczyć umiejętności motoryczne oraz skupienie u dziecka. Zabawa polega na nawlekaniu kolorowych gumek (dostępnych w wersji różowej i żółtej) na drewniane guziczki. W ten sposób maluszek może udoskonalać chwyt szczypcowy i precyzyjne ruchy ręki. Przy okazji stymuluje zmysł dotyku - poznaje nowe faktury drewna i materiału gumki.

 

Drewniana sukienka może być także początkiem ciekawych rozmów o ubraniach, ich dopasowywaniu do pór roku, stylu, modzie i innych pokrewnych tematach. W ten sposób pomagasz dziecku lepiej poznawać otaczający go świat.


Instrukcja montażu krok po kroku

 1. Połóż sukienkę na tablicy tak, aby dziecko miało swobodę przy odpinaniu i zapinaniu guzików.
 2. Podłóż podkładki pod otwory w sukience.
 3. Wkręć wkręty w otwory zostawiając odstęp między guzikami a podstawą - tak jak grubość podkładki. Dzięki temu gumki nie będą się ocierać o krawędź sukienki.*  Możesz zapiąć guziki na sukience tak, aby odpinać je w prawą lub lewą stronę. W tym celu zmień stronę odpinania gumki przed przywierceniem całości do tablicy. Możesz również obrócić gumki za jakiś czas ;)

Film instruktażowy montażu
Elementy Montażowe w zestawie z Produktem

 • Podkładka Mała: 

  4

 • Wkręt 3x12: 

  4

Akcesoria przydatne do montażu

 • Bit PZ1: 

  Potrzebny. Dostępny w naszym sklepie.

 • Wkrętarka: 

  Potrzebna

 • Wykałaczki: 

  Mogą być pomocne.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...