Wczytuję dane...

Akcesoria do Tablicy Manipulacyjnej

Wytwórnia Pomysłów to pierwszy sklep w Polsce, który skupia się na zebraniu wszystkich elementów niezbędnych do stworzenia Tablicy Manipulacyjnej. Sami tworzyliśmy tablicę dla naszych chrześniaków i pamiętamy ile zachodu było aby zebrać niezbędne elementy. Trochę z pasmanterii, trochę z allegro, trochę z Castoramy. Oprócz akcesoriów na Tablicę Manipulacyjną dostajesz również niezbędne wkręty i podkładki. Do przykręcenia będzie brakować Ci tylko wkrętarki.

Instrukcje montażu Elementów do Tablicy Manipulacyjnej

Każda z części w naszym sklepie ma nagrany film z instrukcją montażu lub szczegółowy opis. Dlaczego? Bo dla nas też było dużym wyzwaniem przykręcenie spinnera lub dzwonka barmańskiego. Najważniejsze aby zrobić to w taki sposób aby było bezpieczne dla dziecka. Dlatego tak chętnie dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem.

Jak testujemy nowe części do Tablicy Sensorycznej?

Jak wpadniemy na pomysł na nowy element to zawsze, ale to zawsze dokładnie go testujemy. Najpierw sami próbujemy urwać, uszkodzić, zniszczyć. Później dajemy na testy do naszych zaprzyjaźnionych dzieci. Patrzymy na co zwracają uwagę, po jakim czasie przestają się interesować. Dzieci są kreatywne, prawie zawsze jesteśmy zaskoczeni sposobem wykorzystania elementów. Nasze elementy sprawdzamy i zabezpieczamy również pod tym kontem.

Postawiliśmy na mnogość kolorów!

Tam, gdzie jest to możliwe postawiliśmy na jak największa ilość kolorów. Dlatego nasze elementy dostępne są w tak wielu wariantach. Mamy nadzieję, że łatwiej będzie wam dobrać kolory pod gust dziecka lub wystrój pokoju.

Masz pomysł na nową część?

Masz pomysł na element, którego nie ma w naszej ofercie? Koniecznie do nas o tym napisz. Jesteśmy elastyczny i chętnie słuchamy sugestii rodziców. Oni najlepiej znają swoje dzieci. Wykorzystamy nasze moce aby przygotować nowy element do Tablicy Manipulacyjnej na Twoje życzenie!