Dbamy o wyobraźnie małych i dużych dzieci.

FAQ – Najczęściej zadawane pytania

FAQ – Najczęściej zadawane pytania

Przy tworzeniu Tablicy Manipulacyjnej rodzi się wiele pytań. Doskonale to rozumiem. Dlatego zebraliśmy pytania w jednym miejscu i postaraliśmy się w prosty i zwięzły sposób na nie odpowiedzieć. Pytania podzielone są na sekcje, której dotyczą. 

Aby rozwinąć odpowiedź należy kliknąć w pytanie.

Montaż

Do montażu potrzebne będą:

  • klej introligatorski
  • wiertło 1,4 mm
  • wiertło 2,0 mm.
  • klej kropelka w żelu,
  • bit do wkrętartka PZ1 i PZ2

Niezbędne elementy do montażu są napisane w zakładce Dane techniczne dla każdego produktu:

Do każdego elementu dodajemy wkręty, podkładki i śrubki potrzebne do montażu. Długość wkrętów dobrana jest do podstawy o grubości 12 mm.

Na ten moment nie skręcamy tablicy manipulacyjnej na zamówienie.

Dzieci od roku do trzech lat mają wzrost 80-100 cm. Przy wieszaniu tablicy warto wybrać taką wysokość aby dziecko miało swobodny dostęp do elementów.

Elementy są tak zamontowane aby nie mogły swobodnie spadać z Tablicy. Jeśli chodzi o sorter to z jednej strony zamontowana jest podkładka, która powoduje, że pod wpływem grawitacji elementy nie spadają.

Naszym zdaniem z Tablicą Manipulacyjną najlepiej zacząć przygodę od 1 roku dziecka. To idealny prezent na roczek.

Tak naprawdę każdy. Tablica Manipulacyjna niejako rośnie razem z dzieckiem. Ten sam element będzie w inny sposób bawił roczniaka, dwulatka i trzylatka. Np rzep. Roczne dziecko będzie ćwiczyło na nim chwyt i sprawdzało różną fakturę. Dwulatek będzie śmiało chwytał i powoli nauczy się kolorów, a trzy latek będzie szukał gdzie taki rzep może być wykorzystany (np na butach).

Tak naprawdę każdy. Tablica Manipulacyjna niejako rośnie razem z dzieckiem. Ten sam element będzie w inny sposób bawił roczniaka, dwulatka i trzylatka. Np rzep. Roczne dziecko będzie ćwiczyło na nim chwyt i sprawdzało różną fakturę. Dwulatek będzie śmiało chwytał i powoli nauczy się kolorów, a trzy latek będzie szukał gdzie taki rzep może być wykorzystany (np na butach). Przy rocznym dziecku najważniejsze aby dać mu czas i przestrzeń do swobodnego eksplorowania Tablicy. Często rzeczy dla was oczywiste dla niego będą totalną nowością.

Orlen Paczka i Paczkomat: 150 zł 

Kurier DPD: 200 zł

Do malowania, używamy farb NewColours, które mają test do farb dla zabawek dla dzieci. Link do farb: https://sklep.newcolours.pl/produkty/farba-200ml,2,59904

Nie. Mieliśmy włączoną skrzynkę przez 12h i dioda nie była nawet ciepła. Dioda nie jest zwykłą żarówką 💡

Bezpieczeństwo

Do malowania, używamy farb NewColours, które mają test do farb dla zabawek dla dzieci. Link do farb: LINK

Nie. Mieliśmy włączoną skrzynkę przez 12h i dioda nie była nawet ciepła. Dioda nie jest zwykłą żarówką 💡

Złożona Tablica Manipulacyjna w rozmiarze 80×60 waży około 5 kg. Mniejsze tablice ważą mniej 😉

Porady

Naszym zdaniem dużo zależy od charakteru dziecka. Jednak z ankiet wypełnionych przez innych rodziców prym wiodą:

  • spinner,
  • skrzynka elektroniczna,
  • trybiki,
  • dzwonek hotelowy

Naszym zdaniem z Tablicą Manipulacyjną najlepiej zacząć przygodę od 1 roku dziecka. To idealny prezent na roczek.

Tak naprawdę każdy. Tablica Manipulacyjna niejako rośnie razem z dzieckiem. Ten sam element będzie w inny sposób bawił roczniaka, dwulatka i trzylatka. Np rzep. Roczne dziecko będzie ćwiczyło na nim chwyt i sprawdzało różną fakturę. Dwulatek będzie śmiało chwytał i powoli nauczy się kolorów, a trzy latek będzie szukał gdzie taki rzep może być wykorzystany (np na butach). 💡

Wysyłka

Orlen Paczka i Paczkomat: 150 zł 

Kurier DPD: 200 zł

Obsługa zamówień

Zamówienia wysyłamy co dwa/trzy dni. Wytwórnia Pomysłów nie jest naszym jednym zatrudnieniem. 99% rzeczy mamy na magazynie. 

3
0