Nasi testerzy

Nasi testerzy

Każdy z elementów do tablicy manipulacyjnej w naszym sklepie jest dokładnie testowany.

Najpierw przez kilku doświadczonych i obytych z tablicami manipulacyjnymi testerów. Następnie przez ponad 2000 dzieci, u których nasze elementy z powodzeniem spełniają swoją misję, czyli dbają o ich rozwój.

Testerów dobraliśmy w ten sposób, aby każdy opowiadał za inną działkę.Natalka
 – najstarsza z towarzystwa (4 lata) – sprawdza górną granicę wieku oraz dostrzega walory estetyczne.

Testuje elementy ważne na późniejszym etapie rozwoju np. zestaw do wiązania sznurówki.


Tester Elementow na Tablice Manipulacyjna - Miłosz


Miłosz
 – ścisły, inżynierski umysł – prawie 3 lata. Akcesoria do Tablicy Manipulacyjnej dają mu możliwość odpowiedzi na pytanie: Jak to działa?

Potrafi przez 30 minut kontemplować jeden element – zgłębiając każdy jego centymetr.


Tester Elementow na Tablice Manipulacyjna - Natalka


Jaś
 – nasz specjalista od crash testów – prawie 3 lata. Jeżeli coś nie działa, trzeba użyć więcej siły.  Prawda, że proste?

Sprawdza ile tablica manipulacyjna jest w stanie wytrzymać. Wyznawca siłowych rozwiązań.Z dotychczasowego doświadczenia wiemy, że każde dziecko jest inne. Dlatego zawsze prosimy o informację zwrotną po zamówieniu. Twoje dziecko na pewno jest bardzo pomysłowe. Nie jeden raz Cię zaskoczy sposobem eksploracji tablicy sensorycznej.

Zhackuje system i zacznie bawić się w sposób, którego nikt wcześniej nie przewidział. Dlatego prosimy Cię o informację zwrotną, jeśli wystąpi jakiś ERROR, abyśmy mogli poprawić instrukcje montażu lub jeszcze dokładniej zabezpieczyć nasze elementy do tablicy manipulacyjnej.

Na szczęście, na ponad 2000 obsłużonych małych klientów, drobne poprawki wprowadzaliśmy tylko dwa razy. Raz z dzwonkiem barmańskim, drugi raz z liczydłem. Oba te elementy mają zmodyfikowany opis i film.

0
0