Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 1-3 dni
Wysyłka od: 9.90 PLN

Produkty w zestawie:

Elementy na Tablicę Manipulacyjną Sensoryczną DIY
1x Płyta do Tablicy Manipulacyjnej 30x30 cm
Elementy na Tablicę Manipulacyjną Sensoryczną DIY
1x Labirynt Rondo na Tablicę Manipulacyjną
Labirynt "Rondo" z płytą 30x30 cm - ZESTAW PODRÓŻNY

Zestaw zawiera:

 • płytę 30x30cm (z oszlifowanymi krawędziami),
 • labirynt "Rondo" z 6 pojazdami.

Idealnie nadaje się do zabrania na wyjazd weekendowy, wakacje, do babci i dziadka. 

Labirynt "Rondo" powstał dla małych fanów motoryzacji, ale również dla miłośników snucia opowieści! Dzięki figurkom przedstawiającym różne pojazdy z życia codziennego stwarza nieograniczone możliwości i scenariusze opowiadań. 

Uwaga! Część zdjęć przedstawia testową wersję labiryntu z figurkami samochodu, pociągu i samolotu. Ostateczna wersja, którą oferujemy zawiera figurki: policji, straży pożarnej, karetki, traktora, taxi i ciężarówki.


Figurki labiryntu odzwierciedlają pojazdy, które znajdziesz w pokoju dziecka pod postacią zabawek, plakatów czy w kolorowych książeczkach. Taki wybór sprawia, że maluszek chętniej weźmie udział w zabawie. Elementy różnią się kolorami, dzięki czemu przykuwają uwagę malucha i wpływają na większe zainteresowanie przedmiotem. Figurki są także sposobem na utrwalenie dotychczas zdobytej wiedzy na temat kolorów, a także roztaczania opowieści o każdym pojeździe. Dajcie się ponieść wyobraźni!Bawiąc się labiryntem Twoje dziecko ćwiczy cierpliwość, zdolności manualne oraz staje się samodzielne. 
Poza tym taka forma spędzania wolnego czasu wspiera koordynację oko-ręka i precyzyjne ruchy dłoni.


Polecamy wspólną zabawę z dzieckiem. Umocni to relację między maluchem a Tobą i zdecydowanie wspomoże naukę mówienia. Dziecko, osłuchując się z historiami rodzica, może być odważniejsze w kontaktach z innymi dziećmi, rozwinie też swoją kreatywność. To okaże się bardzo pomocne podczas zajęć szkolnych.


Odpowiedzcie razem na pytania: Dokąd może jechać policja? Kogo wezwiecie do kotka, który utknął na drzewie? Które pojazdy mogą jechać na sygnale? 


Figurki labiryntu są malowane ręcznie przy użyciu farb posiadających Certyfikat zgodności z normą PN-EN 71-3 Bezpieczeństwa Zabawek.


Instrukcja montażu krok po kroku

 1. Sklej figurki pojazdów przekładając uchwyt przez otwór w pojeździe i zaklej na jego końcu blokadę (kółko z kwadratowym otworem) klejem introligatorskim. Pozostaw do wyschnięcia. 
 2. Połóż podstawę labiryntu (bez środkowego kółka) na środku płyty 30x30 cm i nawierć otwory we wszystkich dziurkach przygotowanych na wkręty.
 3. Odsuń podstawę i ułóż po dwa dystanse (jeden na drugi) na każdy otwór. 
 4. Połóż na nie labirynt tak, aby się nie przesunęły i przywierć używając wkrętów 3x20mm. Jeśli dystanse się przesuną popraw je wykałaczką.
 5. Przygotowane wcześniej figurki wsuń w ścieżki labiryntu.
 6. Połóż kółko na środku labiryntu, nawierć otwory i podobnie jak wcześniej ułóż na nie po dwa dystanse i przywierć kółko. Zwróć uwagę, aby znalazło się centralnie i nie blokowało przejazdu pojazdów.


Film instruktażowy montażu


Parametry produktu

 • Czas montażu: 

  20 minut

 • Trudność montażu: 

  Trudna

 • Wymiary: 

  30x30 cm

Elementy Montażowe w zestawie z Produktem

 • Dystanse: 

  34

 • Wkręt 3x20: 

  17

Akcesoria przydatne do montażu

 • Bit PZ1: 

  Potrzebny. Dostępny w naszym sklepie.

 • Klej Introligatorski: 

  Potrzebny. Dostępny w naszym sklepie.

 • Wiertło 2,0 mm: 

  Potrzebne. Dostępne w naszym sklepie.

 • Wkrętarka: 

  Potrzebna

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...