Wczytuję dane...
Gwarancja: 12 miesięcy
Wysyłka od: 9.90 PLN

Skrzynka elektroniczna na Tablicę Manipulacyjną - Pstryk

Skrzynka elektroniczna to doskonały element, który pobudzi wiele zmysłów dziecka i pozytywnie wpłynie na jego rozwój. Może być także wspaniałym początkiem do zainteresowania się elektroniką i inżynierią.

 

Skrzynka składa się z 4 światełek w różnych kolorach – jest zatem fantastycznym sposobem na naukę kolorów. Każda dioda zawiera inne rodzaje przełączników i włączników, a ich używanie fantastycznie uczy dzieci związków przyczynowo-skutkowych, a także wspiera motorykę małą i koordynację ręka-oko oraz skupienie.

Ponadto odgłos pstrykania włączników działa stymulująco na słuch, dzieci mają z tego mnóstwo frajdy, a ich poczucie sprawczości i samodzielności rośnie z każdym kliknięciem.

 

Baterie są umieszczone w środku skrzynki i tylko rodzic może je wymienić po odkręceniu wieczka, jest więc w 100% bezpieczna dla maluszka.Instrukcja montażu krok po kroku

 1. Wykręć 4 wkręty trzymające wieczko skrzynki. Obchodź się ostrożnie przy zdejmowaniu wieczka - pod spodem są delikatne kabelki.
 2. Nawierć trzy otwory w rogach. W czwartym rogu znajduje się kieszeń na baterie, które są już w środku. Możesz je w tym miejscu wymienić w przyszłości.
 3. Przywierć skrzynkę w miejscach, które przed chwilą zostały przez Ciebie nawiercone.
 4. Dopasuj wieko do skrzynki, zwróć przy tym uwagę na wszystkie kabelki, aby znalazły się w skrzynce oraz na części najbardziej wystające pod wieczkiem - ich miejsce jest nad pustą przestrzenią przy dolnej krawędzi.
 5. Przykręć 4 wkręty w otwory wieka skrzynki.


Film instruktażowy montażu


Parametry produktu

 • Czas montażu: 

  5 minut

 • Trudność montażu: 

  Łatwa

 • Wymiary: 

  16x10 cm

Elementy Montażowe w zestawie z Produktem

 • Wkręt 3x12: 

  3

 • Wkręt 3x16: 

  0

Akcesoria przydatne do montażu

 • Bit PZ1: 

  Potrzebny. Dostępny w naszym sklepie.

 • Wiertło 2,0 mm: 

  Potrzebne. Dostępne w naszym sklepie.

 • Wkrętarka: 

  Potrzebna

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...