Wypożyczalnia Tablic Manipulacyjnych

Wypożyczalnia Tablic Manipulacyjnych

Chcesz kupić Tablicę Manipulacyjną, ale masz wątpliwości, czy Twoje dziecko będzie nią zainteresowane? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie – Wypożyczalnia Tablic Manipulacyjnych, w ramach której możesz przeprowadzić test we własnym domu.

Oferta polega na tygodniowym wynajmie wybranej tablicy – po prostu zamów interesujący Cię produkt, a my wyślemy go do Twojego domu. W ciągu siedmiu dni razem ze swoim dziećmi będziesz w stanie określić:

  • Czy Tablica wzbudza zainteresowanie?
  • Czy zajmuje dziecko na dłużej?
  • Które elementy są dla Twojego malucha najciekawsze?
  • Czy całość jest wykonana zgodnie z Twoimi oczekiwaniami?

Dlaczego startujemy z opcją Wypożyczalni Tablic?

Wiemy, że Tablica Manipulacyjna to spory wydatek. Nie zachęcamy więc do wydawania pieniędzy w ciemno. Dajemy rodzicom szansę przekonania się, czy tablica będzie dobrą inwestycją. Wypożyczenie Tablicy ma pozwolić osobom zainteresowanym stworzeniem własnoręcznie takiej pomocy edukacyjnej na przetestowanie jej w praktyce. 

Jak działa Wypożyczalnia Tablic?

Wypożyczenie Tablicy Manipulacyjnej to 4 proste kroki, których wykonanie ułatwiliśmy maksymalnie wszystkim rodzicom. Aby wypróbować wybraną tablicę w swoim domu:


1. Złóż zamówienie w naszym sklepie. Koszt tygodniowego wypożyczenia to 29 zł brutto (wysyłka gratis!) plus kaucja zwrotna, którą odzyskasz po odesłaniu produktu. Finalny koszt wypożyczenia sprawdzisz w koszyku (wysokość kaucji jest różna w zależności od tablicy).

2. Testuj Tablicę Manipulacyjną ze swoimi dziećmi przez 7 dni – czas liczy się od momentu odebrania przesyłki. 

3. Najpóźniej 8-go dnia wynajmu odeślij Tablicę, wykorzystując etykietę zwrotną, którą wydrukujemy za Ciebie i dołączymy do oryginalnej przesyłki. Wystarczy, że zapakujesz produkt w taki sam sposób, jak do Ciebie dotarł i zeskanujesz kod nadania w paczkomacie InPost lub w punkcie DPD Pickup. Jeśli chcesz zamówić kuriera do domu – skontaktuj się z nami telefonicznie lub e-mailowo. 

4. Czekaj na zwrot kaucji. Pieniądze odsyłamy błyskawicznie po sprawdzeniu, czy Tablica nie została uszkodzona. Jeśli stwierdzimy wady produktu niewynikające z normalnego użytkowania (np. zgubienie lub uszkodzenie elementu w sposób nienaprawialny), dokonamy rozliczenia z kwoty kaucji na podstawie cen asortymentu oferowanego w naszym sklepie.


Regulamin wypożyczalni znajdziesz tutaj.


Jeśli coś jest dla Ciebie niejasne – zapytaj nas. Jesteśmy otwarci na feedback

0
0